You are here:  / Folwark na Półwyspie / Podróże / Przygodowy pakiet obozowy

Przygodowy pakiet obozowy

Przygodowy pakiet obozowy
1 vote, 10.00 avg. rating (85% score)

blog-nauka-zabawa-1Często w przypadku obozów mówi się o spacerach, podchodach, tropieniu, ogólnie wycieczkach pieszych i obcowaniu z dziką przyrodą. Każdy spośród uczestników powinien być wówczas wyposażony w taki turystyczny zestaw ułatwiający wędrówkę. Obozy organizowane są w ten sposób, że każdy z najmłodszych może być wyposażony w taki sprzęt, należy go jednak wykupić przed wyjazdem.

Jest to tak zwany ?przygodowy pakiet obozowy?. Koszt to zazwyczaj 100 zł, gdzie w zamian uczestnik otrzymać może kompas, latarkę ręczną z kompletem baterii, manierkę, czy też termos z karabinkiem do podwieszenia, nie rzadko pałeczki świecące, jako światło awaryjne, dmuchaną poduszkę podróżną i tym podobne akcesoria.

Obozy mają za cel nauczyć takiego małego podróżnika, jak korzystać z mapy, kompasu, jak rozpoznawać kierunki świata, prawidłowo odczytywać szlaki, ogólnie jak radzić sobie w terenie. Co do plecaka, zazwyczaj dysponuje się własnym. To, co trzeba zabrać z domu, a czego nie trzeba pakować jest uwzględnione w każdej ofercie.

Tagi: przeszczep łąkotki warszawa, szycie firan kędzierzyn, durobet ceny, trioxygen 5, markizy Kęty, internorm okno kf410, Szamba Betonowe Brzozów, Tynk mozaikowy Lakma, balayage fryzjer kraków, drążenie foremników, GAP Fakturowy BMW